YDS Kursu - 2021 Sonbahar
YDS KURSU - 2022 İLKBAHAR (NİSAN) SOSYAL

YDS KURSU - 2022 İLKBAHAR (NİSAN) SOSYAL

Yabancı Dil

+ Başlangıç Tarihi: 15 Haziran 2022

+ 240 Saat Online Canlı Sınıf (Sınırlı Katılımcı) ve 12 Ay Video Kayıtlarını Dinleme İmkanı

+ Kredi Kartına Peşin Fiyatına 2,3 ve 6 Taksit İmkanı

+ Her derste destekleyici materyal (sınav, test, özet metin, kelime fasikülü)

1.500,00₺


YDS KURSU - 2022 SONBAHAR SOSYAL 

Eğitim İçeriği

YDS Hazırlık grubumuz henüz sınava girmemiş veya girip 50’den az puan almış katılımcılarımıza yönelik bir sıfırdan sınava hazırlık grubudur. Kursumuzda  öğrencilerin YDS ve YÖKDİL sınavlarında 65-75 bandında puan almasını sağlamak birincil hedeftir. Hem YDS hem de YÖKDİL’e girecek katılımcılarımız da YDS hazırlık grubumuz ile her iki sınava da hazırlık yapabilirler.


YDS hazırlık grubumuz, soru çözmek için gerekli olan bazı temel bilgilerin verilmesi ile başlar. Bu aşamada dilbilgisi, cümle yapısı ve çeviri, sınav soru tiplerinde gerekli olan araçlar şeklinde öğretilir ve çeşitli alıştırmalar yapılır. Temel düzey çalışmalar tamamlandıktan sonra, YDS Hazırlık grubumuzda YDS de sorulan tüm soru tiplerinin çözüm yöntemleri ve detaylı analizi yapılır.


Bu aşamada hem soru tiplerinin çözüm yöntemleri hem de bu soru tiplerini geliştirmeniz için gerekli bilgiler verilir. Soru tiplerinin tek tek incelenmesinin ardından YDS hazırlık grubumuzda YDS ile birebir tutarlı deneme sınavları çözülür ve bu deneme sınavlarının çözümü derslerimizde detaylı şekilde anlatılır.


Ayrıca aldığınız eğitimle akademik kariyer yolunda İngilizceyi bir engel olmaktan çıkararak hem sınava hem de gelecekte İngilizceyi akademik çalışmalarınızda ve iş hayatınızda zahmetsizce kullanabilmeniz için hazırlanmıştır. Geliştirdiğimiz teknikle kelimeleri ezberlemeden cümle içi öğrenmeler ile akılda tutarak metin içerisinde bir bütün halinde okuduğumuzu anlayarak sınava hazırlanacağız.


Okuduğumuzu anladıktan sonra aslında sınavın ne kadar kolay bir formatta hazırlandığına şahit olacağız.

Grammar ile doldurulmuş bir yapıdan uzak tamamen kelime öğrenmenize yönelik düşünülmüş bu programdan sonra İngilizceye olan bakış açınızın değiştiğini göreceksiniz.

İngilizce bilmiyorum diye korkmayın bu programda öğrenecekleriniz tamamen sınava yönelik olacağından herhangi bir altyapı sorununuz olmayacak.


Ders süresince hazırladığımız materyaller sınav sürecine daha iyi hazırlanmanızı sağlayacaktır. Eğitmen

Barış BAŞCI

İngilizce öğretmenidir. 30 yıldır akademik İngilizce alanında çeşitli okul ve kurslarda eğitimler vermektedir. Alana yönelik sınavlara (YDS, YÖKDİL vb.) girerek sınav teknikleri ve çıkan soru tarzlarını takip etmektedir. 


Kimler İçin?
YDS Hazırlık grubumuz henüz sınava girmemiş veya girip 50’den az puan almış katılımcılarımıza yönelik bir sıfırdan sınava hazırlık grubudur. Kursumuzda  öğrencilerin YDS ve YÖKDİL sınavlarında 65-75 bandında puan almasını sağlamak birincil hedeftir. Hem YDS hem de YÖKDİL’e girecek katılımcılarımız da YDS hazırlık grubumuz ile her iki sınava da hazırlık yapabilirler.
Süre
180 Saat / 14 Hafta
Pazartesi 19:00 - 22:00
Çarşamba 19:00 - 22:00

240 Ders Saati 


Bitiş Tarihi: 2022 SONBAHAR YDS 

Neler Öğreneceksiniz?
-Derslerde ilk olarak temel kelime çalışması, dilbilgisi anlatımı ve çeviri ile okuma yapılır.
-Dilbilgisi anlatımında sınav için gerekli derecede anlatım yapılır ve konu ile ilgili özgün ve çıkmış sorular çözülür.
-Çeviri yapılarak, öğrenilen kelime ve dilbilgisi konularının pekiştirilmesi sağlanır.
-Sınav ve günlük yaşamda sıkça rastlanan deyimler, ifadeler ve yapılar ele alınır; bunlar örnek cümleler ile desteklenir.

1. Modül: VOCABULARY

Kelime olarak akademik bazda tam olarak 780 kelime üzerinde durulacak 50 adet ön ek son ek ve kök çalışması ile desteklenecek ve programın bütününde eşanlam ve zıt anlam bakımından zenginleştirmeler yapılacak.


2. Modül: READING

Sınav akademik bir format ile hazırlandığı için bu yapıyla alakalı olarak okuma parçaları özenle seçilerek analiz seklinde okunacak ve sınava genel kültür anlamında hazır gırılecek.30 parça için 60 saat ayrılacak.


3. Modül: SORU ANALIZ VE GRAMMAR

Sınav formatının 2013 yılından sonra değişim geçirmesinden kaynaklı grammar yapıları okunan parça ve cümleler içinde teoriden uzak somut bir şekilde anlatılacak çıkmış sorular ile bu bilgiler anlık desteklenecek.


4. Modül: DENEME SINAVLARI

Günışığına çıkmamış gerçek ÖSYM soruları ile 5 adet deneme ve süreç içerisinde denk gelecek olan YÖKDİL ve YDS lere katılım sağlanarak sınava hazırlanılacak.

Genel
1 + Başlangıç Tarihi: 15 Haziran 2022
2 + 240 Saat Online Canlı Sınıf (Sınırlı Katılımcı) ve 12 Ay Video Kayıtlarını Dinleme İmkanı
3 + Kredi Kartına Peşin Fiyatına 2,3 ve 6 Taksit İmkanı
4 + Her derste destekleyici materyal (sınav, test, özet metin, kelime fasikülü)
ABOUT INSTRUCTOR
img

John Doe

Android Developer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In a facilisis nulla. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Vivamus quis neque consectetur...

Etiketler: YDS, Yökdil, 2022 Sonbahar, YDS Kursu, Barış Başçı, İngilizce