TESAM AKADEMİ | Hakkımızda

Hakkımızda


TESAM Online Akademi, uzman hocalarla kariyer sınavlarına hazırlık ve kariyer gelişim amaçlarına odaklanan bir online dijital eğitim platformudur. Online-uzaktan eğitim hizmetleri aracılığıyla, Online-Canlı Dersleri, Video Dersleri, Online Bireysel Mentörlük ve Rehberlik Desteği ile kişisel gelişiminize katkı sağlamaktadır.

 

TESAM Online Akademi, dünyanın dört bir yanından öğrencileri, en iyi eğitmenlerle buluşturarak bireylerin hedeflerine ulaşmalarına ve hayallerinin peşinden gitmelerine yardımcı olmaktadır. Alanında uzman eğitmenlerimizle, uzaktan eğitim platformumuzda bilgi alışverişi yapabilir, örgün eğitim programlarına katılabilir ve yeni yetkinlikler kazanabilirsiniz. Akademisyenler ve öğretim görevlileri tarafından verilen eğitim programları, kişilerin yeni yönetim anlayışı ve vizyon kazanmalarını amaçlamaktadır. Geniş bir hedef kitleye hitap eden eğitimlerimiz, üniversite öğrencileri, profesyoneller ve yöneticileri içermektedir.

 

VİZYONUMUZ

 

TESAM Online Akademi, her yerde ve her zaman başarılı olacak, geleceğe hazır, 21. yüzyılın yaratıcı, dünyaya uyumlu, sorunlara çözüm getiren, girişken, vatansever, yüksek donanımlı, üretken, ahlaklı, dinamik, öğrenmeyi seven bireyler ve işletmelerin yetiştirildiği Türkiye'nin önde gelen eğitim kurumları arasında yer almayı ve uluslararası düzeyde adını duyurmayı hedeflemektedir.

 

MİSYONUMUZ

 

Birey olmanın bilinci içinde, toplumsal dinamiklere katkıda bulunacak, bireysel farklılıkların önemsendiği bir ortamda, dünya genelinde tercih edilen yeni teknolojileri kullanarak ülke geleceğine olumlu katkılarda bulunacak, üretken, yaratıcı, sorumluluk sahibi, bilimsel düşünceyi ön planda tutan beyinleri ve işletmeleri en gelişmiş eğitim yöntemleriyle birleştirilmiş, teknoloji destekli, yabancı dil ağırlıklı ve dünya merkezli eğitim konularında geliştirmek ve yol göstermektir.

 

İLKELERİMİZ

 

Değişim ve dönüşüm sürecinin özümsenmesinin, Türk toplumu için tek alternatif ve tükenmeyecek umut kaynağı olduğuna inanan LİDER SANCAK EĞİTİM AKADEMİŞİ A.Ş., ilkelerini de büyük düşüncelerden alır. TESAM Online Akademi, değişim ve dönüşüm sürecinin toplum için tek alternatif ve tükenmeyecek bir umut kaynağı olduğuna inanmaktadır. İlkelerimizi büyük düşüncelerden alarak, ulusal kültürümüzü milli ve manevi değerlerimiz ışığında sunmak, işletmelere ve genç üretken nesillere yeni bilgiler ve teknolojilerle eğitim vermek temel prensiplerimiz arasında yer almaktadır. İlkelerimiz şunlardır:

 

 • Yurt ve dünya sorunlarına duyarlı olmak.
 • İnsan ve vatandaşlık haklarına saygılı olmak.
 • Barıştan yana olmak.
 • Çevreyi koruma konusunda duyarlı olmak.
 • Gerçekçi olmak.
 • Araştırmacı ve bilimsel düşünceye sahip olmak.
 • Girişimci olmak.
 • Çok yönlü olmak.
 • Sanatsal beğeni ve estetik anlayış sahibi olmak.
 • İşletmelerinde ve sahada meslek seçiminde gerekli olacak bilgi ve beceri ile donanmak.
 • Kendisiyle barışık, üretken ve uyumlu bir kişilik sahibi olmak.

HEDEFLERİMİZ

 

TESAM Online Akademi, en gelişmiş teknolojik donanımlarla desteklenmiş, yüz yüze ve online eğitim metotları ile öğrencilere en yenilikçi eğitimi sunan lider bir kurum olmayı hedeflemektedir. Yeni nesil eğitim metotlarına ek olarak, öğrencilerimizin aldıkları eğitimi yaşam boyunca sürdürebilecekleri profesyonel ve akılda kalıcı eğitim kalıpları oluşturarak, eğitim sektöründe çığır açan konumunu korumayı amaçlamaktadır.

 

TESAM Online Akademi, eğitimde ticari kaygılardan çok nitelikli eğitim anlayışını ön planda tutarak, kurumdan alınan sertifikaların prestij sağlamasını ve iş hayatında avantaj elde etmeyi amaçlamaktadır. Uzman kadrosundaki akademisyenler ve eğitimciler, eğitim sektöründe önemli bir konuma sahip bireylerdir. Eğitim, kurumun işine verdiği önemin bir göstergesidir.