Hızlandırılmış YDS Kursu - 2021 Sonbahar
HIZLANDIRILMIŞ YDS KURSU - 2021 SONBAHAR (EKİM) SOSYAL

HIZLANDIRILMIŞ YDS KURSU - 2021 SONBAHAR (EKİM) SOSYAL

Yabancı Dil

+ Başlangıç Tarihi: 13 Temmuz 2021

+ 180 Saat Online Canlı Sınıf (Sınırlı Katılımcı) ve 6 Ay Video Kayıtlarını Dinleme İmkanı

+ Kredi Kartına Peşin Fiyatına 2,3 ve 6 Taksit İmkanı

+ Her derste destekleyici materyal (sınav, test, özet metin, kelime fasikülü)

990,00₺2021 SONBAHAR SOSYAL HIZLANDIRILMIŞ YDS KURSU

Eğitim İçeriği

Programımız, YDS ve YÖKDİL sınavlarına daha önceden hazırlık yapmış ve YÖKDİL veya YDS benzeri sınavlardan daha önceden belirli bir puan almış, temel İngilizce bilgisi seviyesine sahip olan kişilere yöneliktir. Kursumuzda 20-50 düzeyinde olan öğrencilerin YDS ve YÖKDİL sınavlarında 65-75 bandında puan almasını sağlamak birincil hedeftir. 


YDS'ye girmek isteyen adaylar için ağırlıklı okuma, kelime, metin analizi, çeviri ve genel tekrar içeren özel bir ders programıdır. Hızlandırılmış YDS kursumuz sıfırdan hazırlık programı değildir.


Aldığınız eğitimle akademik kariyer yolunda İngilizceyi bir engel olmaktan çıkararak hem sınava hem de gelecekte İngilizceyi akademik çalışmalarınızda ve iş hayatınızda zahmetsizce kullanabilmeniz için hazırlanmıştır.

Geliştirdiğimiz teknikle kelimeleri ezberlemeden cümle içi öğrenmeler ile akılda tutarak metin içerisinde bir bütün halinde okuduğumuzu anlayarak sınava hazırlanacağız.

Okuduğumuzu anladıktan sonra aslında sınavın ne kadar kolay bir formatta hazırlandığına şahit olacağız.

Grammar ile doldurulmuş bir yapıdan uzak tamamen kelime öğrenmenize yönelik düşünülmüş bu programdan sonra İngilizceye olan bakış açınızın değiştiğini göreceksiniz.

İngilizce bilmiyorum diye korkmayın bu programda öğrenecekleriniz tamamen sınava yönelik olacağından herhangi bir altyapı sorununuz olmayacak.


Ders süresince hazırladığımız materyaller sınav sürecine daha iyi hazırlanmanızı sağlayacaktır. 


Eğitmen

Barış BAŞCI

İngilizce öğretmenidir. 30 yıldır akademik İngilizce alanında çeşitli okul ve kurslarda eğitimler vermektedir. Alana yönelik sınavlara (YDS, YÖKDİL vb.) girerek sınav teknikleri ve çıkan soru tarzlarını takip etmektedir. 


Kimler İçin?
Eğitimin hedef kitlesi, YDS ve YÖKDİL sınavlarına daha önceden hazırlık yapmış ve YÖKDİL veya YDS benzeri sınavlardan daha önceden belirli bir puan almış, temel İngilizce bilgisi seviyesine sahip olan kişilere yöneliktir. Kursumuzda 20-50 düzeyinde olan öğrencilerin YDS ve YÖKDİL sınavlarında 65-75 bandında puan almasını sağlamak birincil hedeftir. 
Süre
180 Saat / 14 Hafta
Salı 19:00 - 22:00
Perşembe 19:00 - 22:00
Pazar 19:00 - 22:00
Eğitim günleri katılımcıların genel talebine göre değişebilir.

Başlama Tarihi: 13 Temmuz 2021

Bitiş Tarihi: 10 Ekim 2021 Neler Öğreneceksiniz?

1. Modül: VOCABULARY

Kelime olarak akademik bazda tam olarak 780 kelime üzerinde durulacak 50 adet ön ek son ek ve kök çalışması ile desteklenecek ve programın bütününde eşanlam ve zıt anlam bakımından zenginleştirmeler yapılacak.


2. Modül: READING

Sınav akademik bir format ile hazırlandığı için bu yapıyla alakalı olarak okuma parçaları özenle seçilerek analiz seklinde okunacak ve sınava genel kültür anlamında hazır gırılecek.30 parça için 60 saat ayrılacak.


3. Modül: SORU ANALIZ VE GRAMMAR

Sınav formatının 2013 yılından sonra değişim geçirmesinden kaynaklı grammar yapıları okunan parça ve cümleler içinde teoriden uzak somut bir şekilde anlatılacak çıkmış sorular ile bu bilgiler anlık desteklenecek.


4. Modül: DENEME SINAVLARI

Günışığına çıkmamış gerçek ÖSYM soruları ile 5 adet deneme ve süreç içerisinde denk gelecek olan YÖKDİL ve YDS lere katılım sağlanarak sınava hazırlanılacak.Genel
1 + Başlangıç Tarihi: 13 Temmuz 2021
2 + 180 Saat Online Canlı Sınıf (Sınırlı Katılımcı) ve 6 Ay Video Kayıtlarını Dinleme İmkanı
3 + Kredi Kartına Peşin Fiyatına 2,3 ve 6 Taksit İmkanı
4 + Her derste destekleyici materyal (sınav, test, özet metin, kelime fasikülü)
ABOUT INSTRUCTOR
img

John Doe

Android Developer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In a facilisis nulla. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Vivamus quis neque consectetur...

Etiketler: YDS, Yökdil, 2021 Sonbahar, Hızlandrılmış YDS Kursu, Barış Başçı, İngilizce