YDS-YÖKDİL için OKUMA-ÇEVİRİ-KELİME
YDS-YÖKDİL için OKUMA-ÇEVİRİ-KELİME

YDS-YÖKDİL için OKUMA-ÇEVİRİ-KELİME

Yabancı Dil

+ 5 Ekim 2023 - 21 Ekim 2023

+ Online Canlı Sınıf (Sınırlı Katılımcı) ve Eğitim Süresince Video Kayıtlarını Dinleme İmkanı

+ 30 Ders

+ Kredi Kartına Peşin Fiyatına 2,3 ve 6 Taksit İmkanı

☑ TESAM Onaylı Sertifika (Dijital Sertifika)

500,00₺


Eğitim İçeriği


Akademik Çeviri Grubu, dil bilgisi konularını ele alarak temel seviyeden ileri düzeye kadar tüm cümle yapılarını öğrenmenize yardımcı olur ve her bir cümlenin İngilizceden Türkçe'ye nasıl çevrileceğini öğretir. Programımız, kısa ifadelerin çevirisinden başlayarak bağlaçlarla birleştirilmiş ve iç içe geçmiş cümle ve paragraf yapılarına kadar uzanır.

YDS ve YÖKDİL sınavlarında başarılı olmak için okuma-anlama becerileri son derece önemlidir. Akademik Çeviri, özellikle YDS ve YÖKDİL sınavına hazırlanan katılımcıların okuma anlama yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olur.

Çeviri çalışmalarıyla birlikte yapılan kelime çalışmaları, kelime dağarcığınızın genişlemesine ve okuma-anlama becerilerinizin artmasına katkı sağlar. Kelimeleri sadece ezberlemek yerine türlerine ve dil bilgisi yapılarına göre detaylı bir şekilde inceleyerek, her kelimenin collocation ve preposition kullanımını öğrenirsiniz. Bu sayede, sadece dinleme veya okuma yoluyla edinilemeyecek doğal bir öğrenme deneyimi yaşarsınız.

Akademik Çeviri Grubumuz, YDS ve YÖKDİL sınavlarına sıfırdan hazırlanan öğrencilerin çeviri ve okuma-anlama becerilerini destekleyen bir tamamlayıcı programdır. Bu gruplarla hazırlanan katılımcılara, Akademik Çeviri Grubu, soruları daha iyi anlama ve yorumlama yetenekleri kazandırmayı amaçlar.

Kimler İçin?

Akademik Çeviri Grubumuz, YDS ve YÖKDİL sınavlarına katılmayı düşünen veya İngilizce'den Türkçe'ye çeviri yapmayı öğrenmeye ilgi duyan herkes için özel olarak oluşturulmuş bir eğitim programıdır. 
Süre

5 - 21 Ekim 2023 
30 Ders / 9 Gün (Her ders 40 dakikadır.)
Dersler Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri akşam 20.00 ve 22.00 saatleri arasında yapılacaktır.
(**Materyaller ve ders detayları satın alımdan sonra eğitim portalına giriş yapıldığında gözükmektedir. Ders linkleri için eğitim öncesinde WhatsApp grubu kurularak link paylaşımları yapılmaktadır.)

Nasıl Kayıt Olabilirim?
Tek yapmanız gerek sepete ekle butonuna tıklamanız. Site sizi kayıt ve ödeme sayfasına otomatik olarak yönlendirecektir. Siparişiniz esnasında kredi kartı ya da havale ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile alışverişlerde güvenli ödeme sayfası kullanılarak işlemler tamamlanmakta ve 3D secure ile işlemleriniz güvence altına alınmıştır. Kapıda ödeme seçeneği ya da başka seçenekler mevcut değildir.    
İşlemleriniz bittikten sonra sistem için onayınız verilecek ve geri dönüş sağlanacaktır.

Sertifika
Program sonunda yapılan yüzde 70 katılım şartını sağlayan katılımcılara TESAM onaylı Katılım Belgesi verilecektir.
Genel
1 + 5 Ekim 2023 - 21 Ekim 2023
2 + Online Canlı Sınıf (Sınırlı Katılımcı) ve Eğitim Süresince Video Kayıtlarını Dinleme İmkanı
3 + 30 Ders
4 + Kredi Kartına Peşin Fiyatına 2,3 ve 6 Taksit İmkanı
5 ☑ TESAM Onaylı Sertifika (Dijital Sertifika)
ABOUT INSTRUCTOR
img

John Doe

Android Developer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In a facilisis nulla. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Vivamus quis neque consectetur...

Etiketler: YDS, YÖKDİL, Hızlandırılmış YDS Kursu, İngilizce